Домой Новости «Косяк» Парубія: виступи представника Порошенка не законні. — Суд.

«Косяк» Парубія: виступи представника Порошенка не законні. — Суд.

Суд визнав протиправними дії спікера Верховної Ради Андрія Парубія щодо надання на засіданнях погоджувальної ради слова для виступу представнику президента Ірині Луценко.

Про це йдеться в рішенні Окружного адміністративного суду Києва.

Відповідну ухвалу суд виніс за позовом нардепа від «Батьківщини» Сергія Власенка. Йдеться про засідання погоджувальної ради депутатських фракцій і груп, які проходили у період з 5 лютого 2018 до 8 квітня 2019 року.

Як пояснили у суді, мотивом для ухвалення рішення стало те, що відповідно до закону про регламент Верховної Ради «не передбачено надання на засіданнях погоджувальної ради слова для виступу представнику президента України».
Окрім того, експерти стверджують, що порушення Регламенту — звичайна практика Андрія Парубія. Зокрема, спікер ставить на голосування законопроекти стільки разів, скільки йому треба. А дозволено — лише один раз. Якщо не проголосували, документ повинен бути відхилений. А у цьому, восьмому, скликанні, процедура голосування порушується майже при кожному голосуванні. А це є підставою для визнання прийнятих у такий спосіб законів неконституційними за процедурними моментами.

Автор: Леся Лепська.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here