Домой БЛОГИ Інтрига дня: судоми кульгавої качки

Інтрига дня: судоми кульгавої качки

Новообраний ПреЗЕдент, у властивій йому креативній модній манері, звернувся до Верховної Ради з проханням/вимогою — в перший же пленарний день призначити, проголосувавши за первну постанову, дату інавгурації — на 19 травня. Володимир Зеленський звинуватив парламентарів у навмисному затягуванні приведення його до присяги.
Дісталося на горіхи і чинному гаранту: його Зе порівняв зі злодюжкою в єгипетському готелі, що норовить «на виході» бодай щось поцупти з готельного номера. «Віддайте ключі та заплатіть за мінібар — закликав Зе чинного — Вам же ще митницю проходити та паспортний контроль» — елегантно натякнув Зе на ймовірну втечу Порошенка з країни.
Спільнота креатив оцінила. Крім Адміністрації Президента, котра не зрозуміла гумору і дала ображену відповідь, хоча до АП Зе і не звертався.
Батл, одначе. Перевага явно у Зе-команди. Та м»яч таки знаходиться на полі третього гравця: Верховної Ради. Саме від народних депутатів нині залежить дата інавгурації. Схоже, що вони спробують час потягнути, щоб не дати Зе шансу розвустити Раду достроково. Вони думають, що граничний термін розпуску Ради — 27 травня. Та не будемо забувати про відсутність коаліції.
Очікується, що голосування по цьому животрепетному питанню відбудеться у вівторок, 14 травня.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here